Mechanik Samochodowy
Auto Serwis Sochaczew

Jeśli szukasz profesjonalnego auto serwisu i mechanika samochodowego na terenie Sochaczewa z szerokim wachlarzem oferowanych usług, odwiedź nasz serwis. Dokładnie zajmiemy się Twoim samochodem, który oddasz we właściwe ręce. Dla stałych klientów oferujemy również samochody zastępcze, a także usługi odebrania i przywiezienia samochodu pod dom. Jesteśmy doświadczoną firmą, a nasz auto-serwis jest ceniony przez Kierowców z Sochaczewa i bezpośrednich okolic

Mechanik w Sochaczewie:

- wymiana oleju i filtrów,
- wymiana tarcz i klocków hamulcowych,
- diagnostyka komputerowa,
- wymiana sprzęgła,
- naprawa zawieszenia.

Dlaczego wybierzesz nasz warsztat w sochaczewie?

Nasz warsztat samochodowy w sochaczewie to miejsce, w którym możesz bez obaw pozostawić swoje auto i zlecić jego przegląd oraz usunięcie awarii. Profesjonalna oraz kompetentna obsługa, dopasowane do klientów godziny pracy i dokładne przygotowanie pracowników to cechy, którymi może się pochwalić niewiele firm usługowych. Realizujemy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obsługujemy floty firmowe itd.

Zadowolony Klient podstawą sukcesu

Serwis samochodowy Sochaczew, który jest polecany i wysoko oceniany przez klientów to miejsce, do którego można się udać ze swoim pojazdem i mieć pewność, że trafi on w ręce wykwalifikowanych mechaników. Dla zapewnienia klientom naszego warsztatu samochodowego maksimum satysfakcji, na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze. Swoje usługi realizujemy szybko i sprawnie, a przede wszystkim za pomocą doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych pracowników.

Doświadczeni fachowcy

Najlepsi mechanicy

Nasz warsztat samochodowy to miejsce, w którym szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, a w każdą naprawę, którą wykonujemy, wkładamy serce i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie jak najlepiej służyło wszystkim kierowcom. Warsztat samochodowy na terenie Sochaczewa musi liczyć się z dużą konkurencją i oferować coś więcej niż inni. My stawiamy na uczciwość. U nas, to klient ma ostatnie zdanie i wszystkie prace jakie wykonujemy przy waszych samochodach, są z wami na bieżąco konsultowane. Nie wynajdujemy usterek z kosmosu i obciążamy klientów zmyślonymi kosztami. W naszym serwisie samochodowym w Sochaczewie, klient płaci tylko za to, co faktycznie naprawiliśmy w jego samochodzie.

Zdarza się nawet tak, że studzimy zapały klientów i oferujemy im rozwiązania tańsze od tych zaproponowanych przez nich. To co nas wyróżnia, to pasja motoryzacyjna, która członkowie naszej ekipy zarażają się między sobą chcąc stale się kształcić i doszkalać w prężnie zmieniającym się świecie coraz bardziej skomputeryzowanych rozwiązań. Wierzymy, że mechanik, który choć na chwilę przestanie się w tym kierunku rozwijać, może już nigdy nie nadgonić tego wszystkiego, co obecnie dzieje się w motoryzacji.

Oferujemy szeroką gamę usług począwszy od wulkanizacji, a na naprawie silnika skończywszy. Jesteśmy w stanie naprawić każde auto. Jeśli poprzedni warsztat samochodowy nie był w stanie uporać się z twoim przypadkiem, wypróbuj nasz warsztat samochodowy Sochaczew i poczuj różnice między pasją, a chęcią zarobienia pieniędzy po łebkach. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

KONTAKT

96-515 Sochaczew
Kuznocin 102

+48 570 020 066

biuro@acgautotech.pl